Saray Dijital Reklam Ajansı

çorlu web tasarım

Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı yolu, kullanışlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer

Web Tasarım çalışmalarında global ve trend çizgileri kullanarak görsel tasarımlar oluşturuyoruz. Hem hıozlızlı açılan hem de SEO uyumlu web tasarım çalışmalarını gerçekleştirirken yazılım konusunda da güncel kod yapılarını kullanıyoruz. Modern web arayüz tasarımlarımız aynı zamanda SEO uyumludur ve dönüşüm oranı yüksektir.

Saray Web Tasarım

Saray Web Tasarım Ajansı olarak bizler 2005 yılından bu güne uzanan birikimimiz ile, Saray Web Tasarım Firmaları arasında en önlerde yer almayı başardık. Yenilikçi ve öncü Web Tasarım Ajansı kimiliğimizle sizlere en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik.

"Saray Web Tasarım Ajansı" Seo optimizasyonu alanında kendisini kanıtlaşış tecrübesi ve başarısı ile bölgede en çok tercih edilen web tasarım ajansı olmuştur. SEO konusunda uzmanı firmamız web siteniz için en iyi optimizasyonu sağlayarak sizi Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkaracaktır.

Saray Web Tasarım
Saray Web Tasarım

Seo uyumu ile arama motorları web sitenizi sevsin

Web sitenizin internette yayınlanması için gerekli kodları içeren en güncel standart bir web yazılım dili olan Html5 yeni etiketleri sayesinde arama motorlarına(Google, Yandex, Bing) web siteniz hakkında bilgi vermesi için harika bir yöntemdir, bu nedenle arama motoru yazılımlarının işini teknik tarafta kolaylaştırmak adına bu gibi güncel web yazılım dillerini kullanmaktayız.

Google, kullanıcıya en hızlı en iyi bilgiyi sunmak için çalıştığı gibi, web sitenizinde bu doğrultuda çalışmasını istiyor ve buna göre sıralama faktörlerini belirlediğini söylüyor!

RenkliKalem web Tasarım Ajansı olarak ürettiğimiz internet sitesi tasarımlarında mobil ve SEO uyumlu teknolojilerden faydalanarak işletmeniz ile ilgilenen kullanıcıların sizi kolaylıkla bulmasını sağlıyor ve web sitenizi ziyaret ettiklerinde kaliteli kullanıcı deneyimi yaşaması için gerekli altyapıyı firmanız için oluşturuyoruz.

Web sitenizi hemen tasarlamak istiyoruz!

Biz biraz farklıyız... Hazır tasarım şablonları kullanmak yerine tamamen size özel çizimler yapmayı daha çok seviyoruz. Fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız en kısa sürede size geri dönüş yapacağız. Çünkü web sitenizin bütünüyle hazırlamayı çok istiyoruz!

Saray Web Tasarım
Saray Web Tasarım

Kullanımı Kolay İçerim Yönetim Sistemi

İçerik yönetimine dayalı, dinamik web siteleri tasarlıyoruz.

İçerik yönetim sistemi size, kendi başınıza, web sayfalarınızın içeriğini oluşturabilme, güncelleyebilme, istediğiniz fotoğrafları yükleyebilme vb. gibi özgürlükleri sunarak, dinamik yapıda bir web sitesine ve web tasarımına sahip olma imkanı verir.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil uyumlu web sitesi, sitenin içeriğinin ve tasarımının, mobil cihazlara uyumlu bir şekilde hazırlanması ve tasarlanması demektir.

Mobil uyumlu web tasarım, web sitelerinin içerik ve görsel tasarımının, mobil cihazlara uyumlu olarak hazırlanıp tasarlanmasıdır. Mobil uyumlu web siteleri, kullanılan cihazların ekran boyutu ve çözünürlüğüne göre adapte olur. Böylece web siteniz artık internet bağlantısının olduğu tüm mobil cihazlarla tam uyumlu hale gelir.

Saray Web Tasarım
Saray Web Tasarım

Saray 'da Sizin İçin Sunmuş Olduğumuz Bazı Dijital Hizmetler

Dijitalde başarılı sonuçlar elde etmek ve hedef kitlenin isteklerine yanıt vermek için Saray web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dijital dünyanın günümüzde sosyal ve ticari hayata hatta zaman zaman politikalara bile yön vermesi dijital medyanın gücünü gözler önüne sermiştir. Dijitalde başarılı bir strateji izlemek ve dijital medyanın bu gücünden yararlanmak için web sitelerinizin doğru ekipler tarafından tasarlanması ve geliştirilmesi son derece önemlidir. Bu noktada sizlere Saray bölgesinde şu hizmetleri sunmaktayız