Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Profesyonel bir web tasarım hizmeti ile markanızı dijital çağda hak ettiği şekilde temsil edin.

Hayalinizdeki internet sitesini büyüleyici tasarım ögeleri ile gerçeğe dökelim. Kurumsal web tasarım hizmetimiz sayesinde markanızın kimliğini dijital ortamda da başarıyla temsil edin.

Söz konusu web tasarım olduğunda karşınıza pek çok farklı seçenek çıkıyor olabilir. Ancak bu seçenekleri tercih etmek sizin için ne kadar faydalı olacak? Günümüzde standartların ötesine geçememiş web tasarım ajansları, her ne kadar estetik internet siteleri inşa ediyor olsalar da çoğu zaman SEO faktörlerini göz ardı ediyorlar. Bu durum, ilgili internet sitelerinin SEO süreçlerinde büyük sıkıntılar çekmesine ve hatta ilgili internet sitesinde majör boyutta değişiklikler yapılmasına sebep oluyor. Üstelik özel web site tasarımlarının neredeyse büyük bir çoğunluğu pek de kullanışlı olmayan admin panellerine sahip oluyor. Bu da ilgili internet sitesinin yönetimini bir hayli karmaşık kılıyor.

RenkliKalem olarak, web site tasarımlarında müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırdığımız admin panelini kullanıyoruz. Bunun sebebi;  çok kullanışlı ve isteklere tam olarak cevap verebilen admin panel olmasıdır. Tamamen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan panel, tasarımdan teknik konulara, pazarlamadan SEO süreçlerine kadar pek çok farklı husus için etkili çözümler sunuyor.

RenkliKalem, kurumsal web sitesi tasarlarken danışanı tarafından sağlanan yönlendirmeleri dikkatle dinliyor ve danışanının taleplerine en uygun tasarımı ortaya koyuyor. Tasarım sürecince hem müşteri psikolojisini hem de SEO uyumluluğunu dikkate alarak ortaya hem etkileşim hem de SEO odaklı bir tasarım çıkarıyor. RenkliKalem, oldukça küçük gibi gözüken detaylardan en iyi şekilde yararlanarak, oldukça farklı sektörler için benzersiz tasarımlar yaratabiliyor.
Kurumsal Web Tasarım