Kırklareli E-Ticaret

çorlu web tasarım

İnternet üzerinden kredi kartı, havale ve kapıda ödeme sistemleri gibi pek çok ödeme yöntemiyle satış yapabileceğiniz e-ticaret sistemleri hazırlıyoruz.

Kırklareli E-Ticaret Sitesi

İstediğiniz ürünü bulabilmek için sokak sokak dolaştığınız günler artık tarihe karışmak üzere. Online Alışveriş imkanı sağlayan firmalar, normal şartlarda mağaza içerisinde sattığı ürünlerin çok daha fazlasını internet sitesi üzerinden müşteriler ile buluşturabiliyor. Hem müşteri açısından büyük bir kolaylık hem de firma açısından büyük bir gelir kaynağı oluşturan E-Ticaret siteleri mağaza ve dükkan kavramına bambaşka bir soluk getirdi diyebiliriz. İnternet teknolojisinin gelişmesi sayesinde sektörde yepyeni alanlar oluşmaya başladı. E-Ticaret siteleri de kesinlikle bunun en güzel örneği. Ayrıca bu yeni alan sayesinde sokaklardaki mağazaların birçok tabusu ortadan kalktı.

Bunları Şöyle Sıralayabiliriz

  • Mesai saati kavramı tamamen ortadan kaldırılarak online alışveriş sayesinde zamansız olarak istediğiniz ürünü internet üzerinden alabilir hale geldiniz. Yani o çok istediğiniz düdüklü tencereyi almak için ertesi günü beklemeye gerek yok. Gecenin bir saati isteyebilir hatta ertesi gün içerisinde istediğiniz yemeği pişirebilirsiniz bile.
  • ”Elimizde kalmadı” cümlesi lugatımızdan çıkmak üzere. Çünkü E-Ticaret siteleri sayesinde istediğiniz ürünün birçok farklı renkte, tarzda ve markalarda olan seçeneklerine ulaşmanız mümkün. Üstelik çoğu zaman daha uygun fiyatlar ile ürünleri temin edebiliyorsunuz.
  • Online alışveriş için kendinize ekstra bir gün yaratmaya çalışmak zorunda değilsiniz. İşin gücün arasında kalkıp bir de bunları mı alacağım diye düşünmeye gerek yok çünkü internete bağlanabilen herhangi bir cihaz, tüm sokakları, alışveriş merkezlerini parmaklarınızın uçlarına getiriyor.
  • Uzakta bir yerlerde istediğiniz bir ürün mü var? Mesela memleketinizin lezzetlerini mi özlediniz? Oradan gelecek bir akrabayı beklemeye gerek yok yazın Google’a istediğiniz her şey kapınıza gelsin.

Kırklareli E-Ticaret Projeleri

Kırklareli Web Tasarım Ajansı olarak, ekonomik fiyatlar ve %100 özgünleştirilen yazılımlar ile beraber butik ve özel yazılımlara sahip e-ticaret siteleri tasarımı yapmaktayız. Siz tercih edin ama her halükarda google uyumlu, kolay yönetim panelli ve özelleştirilmiş bir e-ticaret sitesine sahip olun.

Kırklareli Web tasarım

ve E-Ticaret çalışmalarında her zaman en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan RenkliKalem

Web Tasarım Ajansı

, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde 100% SEO uyumlu
web tasarım
yapmaktadır.

Kırklareli Web Tasarım ajansı, web tasarım ve web tabanlı yazılımların yanı sıra yine her firmanın vazgeçilmezi olan kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit çalışmaları, katalog tasarımı, broşür tasarımı, online katalog yazılımı, online katalog entegrasyonları gibi çalışmalarda yapmaktadır

.