Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Matematiksel verilerle markanızın, rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerini bulur, sektörünüzdeki en iyi uygulamaları çıkartır, net bir fotoğraf sunarız.

Organik trafiğinizi arttırmak, sitenize daha fazla odaklı trafik almak, anahtar kelime sıralamalarınızı yukarı taşımak istiyorsanız önce durumunuz objektif ve net olarak tespit etmeniz gerekir.

Günümüzde pek çok kişi en basit bir ürünün ya da hizmetin alımından, en önemli ürün ya da hizmet alımına kadar araştırmalarını arama motorlarında arama yaparak gerçekleştirmektedir. İhtiyaç duydukları ürün ya da hizmete dair arama motorlarında arama yapan kişiler karşılarına çıkan ilk sitelerden ürün ya da hizmet alımı gerçekleştirme konusunda kararlar verir. Dolayısıyla internetten araştırma yaparak karar veren kişiler için arama motorlarında üst sıralarda iseniz varsınız, üst sıralarda değilseniz yoksunuz anlamına gelmektedir.

Arama motoru optimizasyonu, popüler adıyla SEO, web sitenizin arama motorlarında belirlenen kelimelerde üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmadır. RenkliKalem olarak web sitenizin hedeflenen kelimelerde, arama motorlarında üst sıralarda yer alması içi gerekli çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Tecrübemize ve hizmetimize o kadar güveniyor ki, eğer yaptığımız çalışma sonucunda web siteniz arama motorlarında bulunduğu sıradan daha üst sıralara çıkmaz ise ücret iadesi yapıyoruz.
Arama Motoru Optimizasyonu